Jakie atrakcje na eventy firmowe

Przygotowanie dobrej imprezy firmowej wymaga ciekawego pomysłu i właściwej logistyki. Pracowników zwykle interesują atrakcje na eventy firmowe, organizatorzy muszą więc zadbać o właściwą oprawę całego wydarzenia.

czytaj całość »
Maszyna do baniek mydlanych jako atrakcja na imprezę

Imprezy okolicznościowe to doskonała okazja do spędzenia czasu w większym gronie. Odpowiednio urozmaicony catering oraz dobrana do sytuacji muzyka zwykle wystarczą uczestnikom. Jeśli jednak mamy ambicję sprawić wszystkim dodatkową frajdę, można zainwestować w urządzenie typu maszyna do baniek mydlanych.

czytaj całość »
Na czym polega kompleksowa obsługa techniczna imprez?

Na czym polega kompleksowa obsługa techniczna imprez?

Najczęściej zaczyna się od pomysłu, inicjatywy. Stworzyć coś wielkiego i wartościowego, skupić grupę osób w fajnym celu, szerzyć zabawę, wiedzę lub choćby zebrać pieniądze na szczytny cel. Pomysł na imprezę zorganizowaną to nie wszystko. Organizacja wiąże się z wieloma wyzwaniami, dlatego warto rozważyć zaangażowanie profesjonalnej firmy, zajmującej się obsługą techniczną imprez. Na czym polega taka usługa?

czytaj całość »
4 powody, dla których warto wynająć profesjonalne nagłośnienie

4 powody, dla których warto wynająć profesjonalne nagłośnienie

Każde wydarzenie, w którym ma brać duża ilość osób, wymaga zapewnienia nagłośnienia. Bez względu na to, czy jest to impreza taneczna, wesele lub szkolenie, zawsze warto sięgnąć po bardzo dobrej jakości sprzęt. Kompletne zestawy nagłośnieniowe, mikrofony, miksery, kolumny mobilne i aktywne oraz subwoofery sprawią, że dźwięk będzie czysty i niezapomniany. W wielu sytuacjach najbardziej korzystny jest wynajem nagłośnienia.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl