Organizacja imprez

Zorganizuj swoje niezapomniane i wymarzone wesele razem z nami!

Szukacie pomysłu na wyjątkową imprezę?

Dobrze trafiliście !

            Nasze zaplecze techniczne składa się z wysokiej klasy ludzi [ tak to my :) ] i urządzeń niezbędnych do nagłośnienia, oświetlenia oraz prowadzenia każdego przyjęcia i eventu na którym jesteśmy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były wykonane w najwyższej jakości zarazem w konkurencyjnych cenach. Staramy się aby oferowane usługi były indywidualne, niepowtarzalne,  a przede wszystkim profesjonalne bo to dość rzadka cecha w naszej szeroko rozwiniętej branży ;-)

DEKORACJA ŚWIATŁEM

            Dekoracja światłem jest jedną z najnowocześniejszych form przyozdobienia sali weselnej. Pozwala nadać wybranym miejscom niepowtarzalny i niezapomniany klimat. Polega na oświetleniu ścian, sufitów lub innych wybranych elementów architektonicznych pomieszczeń. Dzięki możliwością zastosowania wielu funkcji urządzeń efekty świetlne dostosowuje się do preferencji klienta oraz otocznia, w którym jest wykonywana. Podczas dekoracji wykorzystujemy stałe punkty świetlne (listwy oraz reflektory par LED). To wszystko sterowane jest za pomocą oprogramowania komputerowego i sterowników DMX.  M&M Show to zespół realizatorów światła, którzy w sposób niebanalny z każdej sali weselnej stworzą magiczne miejsce podkreślając wyjątkowość waszych wydarzeń. Profesjonalny sprzęt oraz oryginalne i innowacyjne podejście zaskoczy nie tylko was, ale przede wszystkim waszych gości.

RUCHOME OŚWIETLENIE PARKIETU

            Ruchome oświetlenie parkietu to wyświetlanie na parkiecie różnych wzorów i kolorów poprzez tzw. ruchome głowy, które są sterowane  cyfrowo przez operatora. Urządzenia zostają postawione na profesjonalnych aluminiowych konstrukcjach o różnych wysokościach i wyświetlają zmienne wzory i kolory. Stanowią niezbędny element  dekoracji świetlnej i uzupełniają widowisko każdego przyjęcia. Dzięki zastosowaniu niepowtarzalnego oświetlenia sali weselnej całe wydarzenie zapada bardziej w pamięci wszystkich gości a przede wszystkim pary młodej.

EFEKTY SCENICZNE

Pokaz laserowy ,, LASER SHOW", odbywa się jako element naszego występu, jest doskonałym dopełnieniem wielu wydarzeń i kolejną propozycją niezapomnianego wydarzenia fundowanego przez zespół M&M SHOW.

Wytwornica dymu ciężkiego, która pozwala uzyskać specjalny efekt tzw. tańca w chmurach. Niski dym unoszący się ponad parkietem to marzenie większości Młodych Par, szczególnie podczas pierwszego tańca. Z kolei zdjęcia na tle tworzą niezapomnianą pamiątkę dla Pary Młodej i wszystkich gości uczestniczących w przyjęciu.

W naszej ofercie proponujemy napis LOVE, który jest wyjątkowa dekoracją świetlną zastępującą niejednokrotnie foto budkę weselną. Nasz napis posiada 1.2 m wysokości i istnieje możliwość wyboru barwy światła (ciepła/zimna). Napis może być rozstawiony zarówno w środku sali jak i na zewnątrz.

DJ

            Występ naszego DJ MATTI MIRSONA to gwarancja udanej zabawy na weselach, balach, studniówkach, połowinkach, imprezach plenerowych, bankietach, rocznicach i wielu innych imprezach. Zabawy odbywają się odbywać przy największych przebojach z lat 60-90  do lat współczesnych. Całość uzupełni konkursami z upominkami i zabawami z rekwizytami. DJ Matti Mirson bez problemu rozpoznaje nastrój i oczekiwania gości co daje gwarancję odpowiedniej muzyki i prawidłowego prowadzenia imprezy. Repertuar jest zawsze uzgodniony z Parą Młodą, a wyczucie muzyki i sceniczna charyzma daje gwarancję zabawy na najwyższym poziomie. Nasz Dj oferuje usługę dodatkową ,,Poprawiny na życzenie" - Jeżeli Ci się spodobał nasz DJ zawsze masz możliwość przedłużenia zabawy na cały drugi dzień twojej uroczystości (dzień poprawin).

Pod naszymi skrzydłami znajduje się wiele zespołów, dj, artystów, kamerzystów, fotografów i barmanów z całego kraju. Współpraca z najlepszymi firmami daje gwarancję wysokiego poziomu wykonania usługi od A do Z. Nasza firma jest w stanie zaproponować i zagwarantować odpowiednie rozwiązania dla każdego klienta pod każdy rodzaj eventu.

            Zależy Wam na niepowtarzalnym wystroju, cudownej atmosferze i chęci zaskoczenia gości weselnych to dobrze trafiliście. Dekoracja sal światłem oraz kompleksowa techniczna obsługa Państwa przyjęcia to idealny sposób na całkowitą odmianę wystroju wnętrza. Proste pomieszczenia dzięki wykorzystaniu możliwości światła zyskują nowe oblicze.

Zapraszamy do współpracy

 M&M Show - To my tworzymy klimat !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl